مشاوره و سفارش

پارچه تریکو عروسکی

پارچه تریکو عروسکی دارای طرح عروسکی می باشد. این نوع پارچه برای تولید لباس های راحتی و بچه گانه قابل استفاده و مناسب است. یکی از روش های تهیه این محصول، تهیه آن به صورت خرید پستی است که بسیار راحت و با هزینه مناسب، در اختیار شما قرار می گیرد.
بن مایه اصلی هر لباسی که مشاهد می کنید را پارچه تشکیل می دهد. پارچه آنقدر از طیف وسیعی برخوردار است که به وسیله آن می توان هر لباسی را برای هر سلیقه ای طراحی و اجرا کرد.
لباسی که بر تن داریم، می تواند بازگو کننده بسیاری از حقایق درون ما باشد.

پارچه ویسکوز

ویسکوز در واقع نام الیافی است که برای تولید برخی از پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ما پارچه ای به نام ویسکوز نخواهیم داشت و اصطلاح ویسکوز نوع الیاف استفاده شده در پارچه می باشد. این پارچه ها قابلیت جذب رطوبت را به میزان کم درون خود دارند و درنتیجه این عمل چروک زیادی بر روی پارچه بوجود می آید پس می توان نتیجه گرفت چروک پذیری پارچه هایی که ویسکوز در آنها به کار رفته است بالا می باشد. این پارچه ها در صورتی که در آب داغ قرار گیرند درخشندگی خود را از دست خواهند داد در حالی که در حالت معمولی درخشنده تر از پنبه می باشد. این پارچه خاصیت ارتجاعی بسیار کمی به نسبت پارچه های تولید شده از الیاف پنبه دارا می باشند.

پارچه تریکو

قیمت روز پارچه تریکو ساده را از کدام مراکز باید گرفت؟ آیا این نوع پارچه برای تولید البسه زنانه مناسب بوده و می توان تولیداتی خوبی را ارائه داد؟
همانطور که در بازار شاهد هستیم می توان مدل های مختلفی از انواع پارچه ها را دید. برخی از آنها عبارتند از:
۱. ساده
۲. راه راه
۳. رنگی
۴. گلدار
۵. برجسته
۶. کرکدار
۷. چند رنگ

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع پارچه تریکو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kh.dibaft@gmail.com

درباره ما :

مجموعه تولیدی دیبافت یکی از بزرگترین برندها در ایران است که با بیش از 30 سال تجربه در امر منسوجات خانگی فعالیت دارد. این مجموعه بزرگ شامل کارگاه های تولید روبالشتی ،پارچه تریکو، بالشت، کوسن و حوله دستباف خراسان همچنین عرضه مستقیم پتو از درب کارخانه می باشد. ما در این مجموعه در راستای ارائه خدمات با کیفیت و رعایت انصاف در قیمت گذاری محصولات جهت رفاه حال هموطنان عزیز قدم برداشته ایم و امیدواریم با حمایت های مشتریان گرانقدرمان قدم های بزرگتری در این راستا برداریم.

مدیر مجموعه تولیدی دیبافت

مهندس مهدی خسروانی

Call Now Buttonتماس بگیرید