صادرات انواع پارچه دونخ خارخورده | خرید عمده پارچه تریکو دورس

صادرات انواع پارچه دونخ خارخورده توسط مراکز متعددی مانند نمایندگی های مجاز شرکت ها و واحد های تولید کننده، اکز بازرگانی دولتی و دفاتر تجاری خصوصی و نیمه خصوصی در کشور ما در حال انجام است و در سال‌های اخیر صادرات این محصول به کشورهای متعدد آسیایی و اروپایی رونق بیشتری گرفته است.  صادرات انواع پارچه و محصولات ایرانی در سال های اخیر تحت نظر نهادهای دولتی مرتبط و همچنین از طریق گمرکات قانونی کشور به کشورهایی مانند ترکیه، عراق، ارمنستان، پاکستان، هند و کشورهای در حال توسعه آفریقایی رواج بیشتری یافته است. برای خرید عمده پارچه تریکو دورس است می توان از طریق فروشگاه‌های متعدد حضوری و مجازی اقدام نمود و ضمن بررسی کیفیت و قیمت انواع محصولات با توجه به بودجه و نیاز خرید خود را نهایی کرد.

صادرات انواع پارچه دونخ خارخورده | خرید عمده پارچه تریکو دورس

تولید کننده انواع پارچه در ایران

تولید کننده انواع پارچه در ایرانتولید کنندگان انواع پارچه در ایران در شهرهای صنعتی مختلفی مشغول به فعالیت هستند که مهمترین آنها را می‌توان شهرهای زیر نام برد:

 • تهران
 • کرج
 • اراک
 • بهشهر
 • قم
 • قزوین
 • اصفهان
 • مشهد

این تولیدکنندگان با استفاده از مواد اولیه مرغوب در حوزه تولید انواع منسوجات صنعتی و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا، همگام با دانش و تکنولوژی روز جهانی و با استخدام نیروهای متخصص و کارآمد انواع پارچه را در داخل کشور تولید می نمایند.

تولیدات داخل ایران ضمن تامین نیاز و احتیاج صنایع داخلی مانند صنعت پوشاک، قابلیت و پتانسیل بالایی برای ارزآوری دارند و در سال‌های اخیر صادرات این محصولات به کشورهای متعددی رونق گرفته است.

یکی از مشکلات عمده کشور ما وابستگی شدید اقتصاد به نفت است و اگر توجه بیشتری به حوزه صادرات انواع پارچه شود صنعت نساجی و تولید پارچه می تواند به عنوان یکی از صنایع مهم و ارزآور مورد توجه قرار گیرد.

این امر توجه لازم مسئولین و نهادهای دولتی را می طلبد و دولت می تواند با ارائه تسهیلات و سوبسیدهای ویژه به صنعت نساجی و مراکز فعال در این حوزه، به رونق این بخش از صنعت کمک کند.

آشنایی با پارچه های دونخ و انواع آن

آشنایی با پارچه های دونخ و انواع آنبرای آشنایی با پارچه های نخی و انواع آن علاوه بر مطالعه کاتالوگ و بروشور های مختلف که درباره تولیدات مختلف ارائه می شود می توان با سرچ در اینترنت به نتایج خوبی رسید.

وب سایت های تخصصی ارائه دهنده انواع پارچه این محصولات را ضمن مقالات متعدد علمی معرفی می‌نمایند و نحوه تولید؛ کارکرد و کارایی هر یک از محصولات را بیان می‌کنند. پارچه های دو نخ از جمله پارچه هایی هستند که دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و برای تولید انواع البسه مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه های دو نخ از جمله مهم ترین پارچه های تولید شده از الیاف پنبه هستند که در کیفیت ها و طراحی های گوناگون ارائه می شوند و کاربرد وسیعی در صنعت پوشاک دارند. این نوع پارچه ها، از پارچه های نخی ساده مقاومت تر و دارای استحکام بیشتری هستند و به همین جهت در تولید انواع لباس های گرمکن، لباس های ورزشی و سالن مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع این منسوجات در کارخانجات معتبر داخلی با به کارگیری متریال های مرغوب، تولید و برای فروش و عرضه به بازارهای ایران و بازارهای صادراتی تزریق می شوند. 

خرید عمده پارچه تریکو دورس دونخ

خرید عمده پارچه تریکو دورس دونخخرید پارچه تریکو به صورت کلی و عمده را می‌توان از طریق مراجع مختلف انجام داد که مهمترین این مراجع را می‌توان این گونه نام برد:

 1. نمایندگی های دارای مجوز برند ها و کارخانجات تولید کننده
 2. عمده فروشی ها و بنکداری هایی که در زمینه فروش عمده پارچه مشغول به فعالیت هستند.
 3. بازارهای بورس تخصصی مستقر در شهر ها که در حوزه فروش پارچه خارجی و ایرانی فعالند.
 4. فروشگاه های کوچک که در زمینه عرضه و توزیع انواع پارچه های تولید داخل و پارچه های خارجی فعالیت می کند.
 5. وب سایت های تخصصی عرضه و ارائه کننده انواع پارچه ها

 برای بسیاری از مراکز مانند تولیدی های لباس، خرید عمده پارچه بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که در خرید عمده علاوه بر تامین نیاز مصرفی در سطح وسیع، صرفه‌جویی فراوانی در زمان، هزینه های جانبی و انرژی را داریم. برای خرید عمده پارچه با کیفیت مطلوب قیمت اقتصادی مناسب مراکز نامبرده بهترین مراکز هستند که با تحقیق و تفحص می‌توان بهترین مراکز را پیدا کرد و نسبت به خرید اقدام نمود.

عرضه پارچه تریکو دورس دونخ خارخورده زمستانی

عرضه پارچه تریکو دورس دونخ خارخورده زمستانیعرضه پارچه تریکو دورس دو نخ خارخورده زمستانی توسط مراکز متعددی صورت می پذیرد که مهمترین آنها نمایندگی های حضوری کارخانجات و شرکت های سازنده و همچنین فروشگاه های تخصصی آنلاین هستند.

این مراکز خرید مستقیم از کارخانجات تولید کننده موجب می‌شوند که دلالان و واسطه های متعدد در فرآیند خرید و فروش انواع پارچه و محصولات جانبی آن حذف شود و به این ترتیب قیمت تمام شده محصول برای خریداران و مصرف‌کنندگان بسیار ارزان تر و مناسب تر از خرید با واسطه میباشد.

پارچه های تریکوی دو رس دونخ خارخورده زمستانی در تولید انواع البسه و پوشاک زمستانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل در صنعت پوشاک داخلی نقش تعیین کننده ای را دارند. 

لیست قیمت انواع پارچه تریکو دونخ خارخورده

لیست قیمت انواع پارچه تریکو دونخ خارخوردهقیمت انواع پارچه تریکو دو نخ خارخورده با توجه به ملاک هایی مانند برند های تولید کننده، کیفیت و نوع مواد اولیه مورد استفاده در ساخت محصول، کیفیت طراحی پارچه و همچنین ابعاد پارچه متفاوت است.

به دلیل نوسانات موجود در بازار برای بسیاری از افراد قیمت محصولات ناشناخته و مبهم است. برای کسب اطلاع از لیست قیمت انواع پارچه تریکو دو نخ خارخورده می توان علاوه بر مراجعه حضوری به نمایندگی های مجاز و فروشگاه های مستقر در سطح بازارهای محلی و کسب اطلاع از قیمت به روز انواع پارچه  به صورت تلفنی از طریق شماره های تلفن این مراکز، استعلام لیست قیمت به روز و آپدیت شده محصولات را از طریق وب سایت های فروشگاهی که در زمینه فروش و توزیع انواع پارچه های تریکو و فعال هستند انجام داد.

قیمت این محصولات در سال های اخیر با توجه به نوسانات بازار جهانی و بازار داخلی با افزایش همراه بوده است و به دلیل افزایش قیمت متریال های اولیه مورد استفاده در تولید انواع پارچه، قیمت تمام شده این محصولات هم با افزایش همراه بوده است.

برای استعلام قیمت پارچه ملانژ،قیمت پارچه پلی استر، قیمت پارچه دونخ و قیمت پارچه تریکو می توان از طریق مراکز آنلاین اقدام نمود.

صادرات پارچه تریکو پنبه ای ایرانی در انواع مختلف

صادرات پارچه تریکو پنبه ایرانی در انواع مختلف و انواع پارچه صادراتی توسط مراکز متعدد فروشگاهی صورت می پذیرد. از جمله مهمترین صادر کنندگان این پارچه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نمایندگی های معتبر واحدهای تولیدکننده
 • مراکز بازرگانی که تحت نظر نهاد های دولتی مشغول به فعالیت هستند
 • دفاتر بازرگانی و تجاری خصوصی
 • دفاتر تجاری نیمه خصوصی
 • وب سایت های فروشگاهی فعال در حوزه صادرات و واردات انواع پارچه و منسوجات ایرانی و خارجی

واحدهای تولیدکننده انواع پارچه در کشور با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همگام با دانش و فناوری جهانی پارچه های متنوع در حوزه پارچه تریکو تولید و روانه بازار مصرفی می نمایند.

این محصولات ضمن تامین نیاز داخلی در سال‌های اخیر کشورهای متعددی مانند کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان و کشورهای حوزه خلیج فارس و عمان صادر شده است. محصولات ایرانی دارای کیفیت بسیار مرغوبی هستند و در نهایت از قیمت اقتصادی و ارزانی برخوردارند و به همین دلیل مارک های تولیدی ایران یکی از مارک های شناخته شده و معتبر در بازارهای جهانی انواع پارچه می باشند. 

فروشنده بهترین پارچه های تریکو دونخ و سه نخ

فروشنده بهترین پارچه های تریکو دونخ و سه نخفروشنده بهترین پارچه های تریکو دو نخ  و سه نخ در کشور ما فروشگاه‌های متعدد حضوری و غیرحضوری هستند از مهمترین فروشندگان این پارچه ها می توان به مراجع اشاره نمود:

 • نمایندگی های مجاز برندها و شرکت های تولید پارچه پلی استر و تریکو
 • مراکز بازرگانی و واردات و صادرات که زیر نظر نهادهای مسئول قانونی و دولتی فعال می باشند
 • بنکداری ها و عمده فروشی های پخش عمده پارچه
 • فروشگاه های تخصصی فعال در حوزه عرضه انواع پارچه تریکو و پارچه ویسکوز نخی
 • مارکت های آنلاین و معتبر فعال در زمینه پخش پارچه های مختلف مانند پارچه های تریکو، پارچه لاکرا و پارچه پنبه دورو

مشخصات پارچه تریکو ملانژ لاکرا با کیفیت ایرانی

مشخصات پارچه تریکو ملانژ لاکرا با کیفیت ایرانیپارچه های تریکو ملانژ لاکرا با کیفیت ایرانی یکی از مهمترین انواع پارچه تریکو هستند که در تولید انواع البسه و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند. از مهمترین مشخصات پارچه تریکو ملانژی لاکرا با کیفیت بالا می توان موارد زیر را برشمرد:

 1. پارچه تریکو با کیفیت عالی مقاومت بسیار خوبی در برابر کشش دارد و مقاومت کشسانی این محصول بسیار بالا است، به این معنا که با چندین بار شستن و استفاده به همان حالت اولیه خود برمی‌گردد و کیفیت خود را از دست نمی دهد.
 2. این محصولات رنگ خود را با شستشو از دست نمی دهند.
 3. دارای کیفیت و مقاومت بالایی در برابر عواملی مانند رطوبت و گرما هستند.
 4. با هر نحوه شستشوی کیفیت اولیه خود را از دست نمی‌دهد.
 5. دارای تنوع بالایی از نظر رنگ هستند.
 6.  نوع متریال مورد استفاده در تولید این پارچه ها و  تار و پود این محصولات بسیار مقاوم و مستحکم است.

فروش پارچه تریکو خارخورده اعلا زمستانی

فروش پارچه تریکو خارخورده اعلا زمستانیفروش پارچه تریکو خارخورده اعلای زمستانی توسط مراکز متعدد و مختلفی در سطح کشور صورت می پذیرد که عمده ترین و مهمترین آنها مراکز زیر می باشد:

 1. بازار های تخصصی عرضه کننده پارچه تریکو در انواع مختلف و فروش پارچه خارخورده و فروش پارچه ویسکوز و پارچه فیلامنت
 2. فروشگاه‌های کوچک تخصصی عرضه کننده پارچه های تریکو خارخورده اعلایی زمستانی
 3. عمده فروشی های پخش و عرضه عمده انواع پارچه و منسوجات زمستانی و پارچه تریکو کیلویی
 4. نمایندگی های اصلی شرکت های تولید کننده پارچه گردباف تهران
 5. فروشگاه های تخصصی غیر حضوری و مجازی که در حوزه توزیع و فروش انواع پارچه های زمستانی و خرید اینترنتی پارچه مشغول به فعالیت هستند.

نمایندگی فروش پارچه تریکو درجه یک

نمایندگی فروش پارچه تریکو درجه یکامروزه نمایندگی های فروش پارچه های تریکو ای درجه یک به دو روش زیر در شهرها و استان‌های مختلف کشور مشغول به فعالیت هستند:

 •  روش حضوری: در روش حضوری نمایندگی های مجاز با استقرار در فروشگاه‌ها و دفاتری شناخته شده در سطح شهرها به صورت حضوری به ارائه خدمات به خریداران جزئی و عمده مشغول هستند. این مراکز به صورت مستقیم با کارخانجات، مراکز و واحدهای تولیدکننده انواع پارچه و منسوجات در ارتباط هستند و بهترین و با کیفیت ترین و به روز ترین محصولات را ارائه می نمایند.
 • نمایندگی های آنلاین: نمایندگی های آنلاین به فروشگاه ها و وب سایت ها واحدهای تولیدکننده و کارخانجات نیز از جمله مراکز معتبری هستند که با خرید مستقیم از کارخانجات تولید کننده و با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت بالا، امکان خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه را برای تمامی صنعتگران و مصرف‌کنندگان خانگی فراهم آورده‌اند.

بهترین برندهای پارچه تریکو در بازار

بهترین برندهای پارچه تریکو در بازار برندهای معتبر پارچه تریکو در بازار فراوان هستند. برای کسب اطلاع از بهترین برند های پارچه تریکو ایرانی می توان علاوه بر کسب مشورت از صاحبان تجربه و کسانی که در زمینه خرید و فروش انواع پارچه اطلاعات لازم را دارند با جستجو در کاتالوگ ها، بروشورها، مقالات و همچنین وب سایت های اینترنتی بهترین برند های تولید پارچه را پیدا کرد.

برندهای برتر دارای کیفیت مطلوبی هستند و پارچه های تریکو دارای مقاومت و کیفیت بسیار بالایی می باشند. پارچه تریکو دارای کیفیت و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و عوامل شیمیایی دارد و با چند بار شستشو کیفیت خود را از دست نمی دهند. همچنین محصولات از تنوع بالای رنگ برخوردارند و در تولید انواع البسه مورد استفاده قرار می گیرند. 

برندهای معتبر در واحدهای تولیدی پیشرفته و دارای نیروهای متخصص و کارآمد، انواع پارچه های تریکو را با کیفیت عالی تولید و ورانه بازارهای داخلی و خارجی می نمایند. 

معتبرترین پارچه سرای اینترنتی در ایران

معتبرترین پارچه سرای اینترنتی در ایرانبسیاری از مصرف کنندگان و خریداران انواع پارچه و منسوجات به دنبال شناخت و پیدا کردن معتبرترین پارچه سرای اینترنتی در ایران هستند. یافتن معتبرترین و بهترین پارچه سرا و فروشگاه عرضه کننده اینترنتی انواع پارچه و منسوجات امروزه کار چندان سختی نیست.

اگر خریدار پارچه کیلویی و اینترنتی هستید با یک جستجو در فضای اینترنت و با بررسی سایت ها و فروشگاه های مختلفی که به صورت غیر حضوری و مجازی فروش انواع پارچه و منسوجات را انجام می‌دهند می توانید خرید خود را نهایی کنید.

خریداران می توانند با توجه به معیارهایی همچون کیفیت طراحی، کیفیت خدمات دهی، تنوع محصولات و همچنین نوع رابط کاربری و تجاری موجود در سایت بهترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی را پیدا کنند.

فروشگاه های معتبر دارای امکانات بسیار خوبی هستند که موجب می گردد خریداران ترغیب به خرید اینترنتی شوند. یکی از مهمترین مزایای فروشگاه های معتبر ارائه مشاوره و راهنمایی به صورت تلفنی و آنلاین است که موجب می گردد خریدارانی که دانش و مهارت کافی در خرید انواع پارچه ندارند بتوانند به راحتی با کارشناسان مجرب تماس حاصل نمایند و ضمن کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید محصول با توجه به نیاز و بودجه خود کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما