مراکز خرید پارچه ویسکوز ۱۰۰% تیپ لاکرا

پارچه هایی از الیاف و جنس طبیعی هستند از با کیفیت ترین و مرغوب ترین پارچه ها می باشند، به همین دلیل شما می توانید در مراکز خرید پارچه ویسکوز ۱۰۰% مدل لاکرا را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید. زیرا این پارچه از سایر پارچه های پنبه ای از کیفیت بالاتری برخوردار است. پارچه ویسکوز ۱۰۰% تیپ لاکرا از انواع و اقسام متنوعی برخوردار است و لازم به ذکر است که بگوییم این پارچه از پیشرفته ترین مراحل تولیدات گذشته است.

مراکز خرید پارچه ویسکوز 100% تیپ لاکرا

ناگفته ها در مورد پارچه پنبه ویسکوز

ناگفته ها در مورد پارچه پنبه ویسکوز پارچه ویسکوز ۱۰۰% نوع لاکرا در خط تولید عمده بسیار روی کار است به همین دلیل با در نظر نگرفتن مقاوم بودن پارچه این پارچه برای خریداران و تولید کنندگان بسیار تولید می شود. پارچه ویسکوز ۱۰۰% تیپ لاکرا از یک رو و هم دو رو استفاده می شود که این نوع پارچه اغلب بخاطر ضخامت آن قیمت های متفاوتی دارد.

پارچه ویسکوز ۱۰۰% نوع لاکرا جز بهترین نوع پارچه ها می باشد، نا گفته ها در مورد پارچه پنبه ویسکوز با کیفیت و مرغوب این است که از مقاومت چندان بالایی برخوردا نیست و تولید پارچه ویسکوز ۱۰۰% مدل لاکرا در ملحفه و انواع لباس زنانه و مردانه، رومیزی و لباس های ورزشی کاربرد بسیار دارد.

برای انتخاب و خرید عمده این پارچه بهتر است به مراجع تولیدی مراجعه کرده ، نوع نخ های مورد استفاده در پارچه ویسکوز ۱۰۰% لاکرا نشانگر نوع کیفیت این پارچه است، نخ شانه شده سوپر یا رینگ از مرغوب ترین نخ ها می باشد که از فروشندگان در این زمینه می توانید راهنمایی بخواهید.

تولید کننده پارچه ویسکوز ۱۰۰% تیپ لاکرا

تولید کننده پارچه ویسکوز 100% تیپ لاکرا پارچه پنبه ویسکوز همین طور که از اسمش نمایان است از نخ های پنبه ای بدست آمده که نشان از طبیعی بودن این پارچه است، تولید پارچه ویسکوز به دلیل استقبالی که تولید کنندگان از آن دارند بسیار بالا است.

تولید کننده پارچه ویسکوز ۱۰۰% لاکرا به گونه ای طراحی شده که پرز نمی دهد و از مقاومت کشسانی بالایی برخوردار است و همچنین رنگ آن ثابت است و تغییر نمی کند. با تمام این ویژگی های منحصر بفرد در این پارچه می شود، قدمی محکم به سمت خرید عمده پارچه ویسکوز ۱۰۰% نوع لاکرا برداشت.

پارچه ویسکوز ۱۰۰% لاکرا با کیفیت عالی بدون آبرفت و بدون این که چروک شود و بدون نیاز به آستر مورد استفاده قرار می گیرد که با عرض صد و پنجاه می باشد و بافتی نرم و لطیف را دارا می باشد. اکثرا مناسب فصل های بهار و تابستان می باشد و مورد استفاده برای لباس هایی مانند شومیز و سارافون و مانتو و شال و شلوار نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما