پارچه پلی استر پنبه قيمت مناسب | تولید و عرضه پارچه در ایران

پارچه پلی استر پنبه قيمت مناسب را می توان از راه های مختلفی به دست آورد. در این زمینه، پیشنهاد ما به شما این است که سری به فروشگاه های آنلاین بزنید. در این فروشگاه ها، هر گونه از این پارچه گورتکس ارزان را که خواسته باشید، در برندهای ایرانی و خارجی می توانید با نرخ های بسیار خوبی تهیه کرده و آن را دم در منزل نیز تحویل بگیرید. در کنار این، اکثر نساجی های تولید و عرضه پارچه در ایران نیز این گونه از محصول را بافته و به دست مشتریان خود می رسانند. از این کارخانه ها می شود، خرید عمده را انجام داد.

پارچه پلی استر پنبه قيمت مناسب | تولید و عرضه پارچه در ایران

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایران

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایراندر سر تا سر کشورمان، کارخانه هایی وجود دارد که در آن انواع گواگونی از پارچه ها تولید می شود. در این میان، برخی از این نساجی ها، تولید کننده پارچه ها در ابعاد، طرح ها، رنگ ها و کیفیت های مختلفی می باشند. از آنان می شود هر گونه پارچه کرپ را که نیاز داشت به صورت کلی تهیه کرد. البته این نساجی ها به وسیله نمایندگی های خود، پارچه ها را به  سر تا سر کشور نیز توزیع می نمایند و در دسترس آن شمار از کسانی که نیاز دارند، می رسانند.

از سوی دیگر، اگر قصد دارید که خرید عمده را از بزرگترین نساجی ها انجام دهید، بهتر است که سری به شعب و یا وب سایت های رسمی آنان بزنید. این گونه از تولید کننده، از این راه ها محصولات خود را به فروش می گذارند. البته راه های دیگری نیز در این خصوص وجود دارد. اما پارچه هایی که این کارخانه ها تولید می کنند، عبارتند از:

 • پارچه لاکرا
 • پارچه ملانژ دورو
 • پارچه پنبه دورو
 • پارچه فیلامنت
 • پارچه تریکو نوزادی
 • و غیره

عرضه اینترنتی بهترین پارچه های تریکو در کشور

عرضه اینترنتی بهترین پارچه های تریکو در کشوربرای تهیه بهترین پارچه های تریکو در کشور، یکی از راه های ساده این است که سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. در این فروشگاه ها، هر گونه پارچه تریکو را که نیاز دارید، به راحتی می توانید بیابید و اقدام به خرید آن کنید. پارچه مازراتی را در کشورمان شرکت های مختلفی هستند که تولید می کنند از طریق آنلان به فروش می رسانند.

در اینترنت، فروشگاه های متفاوتی وجود دارد که از این دست پارچه ها را به قیمت مناسبی عرضه می دارند. بیشتر آنان پخش عمده پارچه را به دوش دارند. در همین حال شرکت های تولید پارچه پلی استر تریکو نیز از همین راه محصولات خود را عرضه بدارند، زیرا که یک راه بی دردسر و در عین حال و ساده و پر سود می باشد.

فروش پارچه تریکو را اکثر پارچه فروشی های اینترنتی انجام می دهند. از این فروشگاه ها می شود با بهترین قیمت پارچه تریکو را به دست آورد. فروش پارچه خارجی نیز به وفور در وب سایت ها انجام می گیرد. شما هر گونه برند و پارچه ای را که خواسته باشید، به آسانی خواهید توانست که از این فروشگاه ها به دست آورده و از آن استفاده کنید.

از سایت ها، می شود از تازه ترین قیمت پارچه کیلویی تریکو نیز مطلع شد. این سایت ها بطور ۲۴ ساعته در دسترس می باشند و به عرضه خدمات مشغول هستند.

قیمت عمده پارچه تریکو پلی استر پنبه

قیمت عمده پارچه تریکو پلی استر پنبهکارخانه پارچه تریکو پلی استر پنبه، تعیین کننده اصلی قیمت عمده آن می باشد. این کارخانه پس از این که محصول خود ار تولید کرد و برآورد نمود که تا چه اندازه روی آن هزینه شده، آن را تعیین نرخ می نماید و به بازار عرضه می دهد. خریداران کلی این گونه از محصول می توانند به دفاتر فروش به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه کنند.

آنچه آشکار می باشد، این است که خرید عمده، با قیمت مناسب تری نسبت به متری یا جزئی پارچه امکان پذیر است. مشتریانی که به صورت کلی کالا را تهیه می کنند، با قیمت های کمی آن را به دست آورده و سپس به نرخ بیشتر عرضه می دارند. البته می شود پارچه قیمت مناسب تریکو پلی استر پنبه را از راه های گوناگونی به دست آورد.

برای این که از تازه ترین قیمت پارچه پنبه تریکو نیز مطلع شوید، می توانید به سایت های رسمی سازندگان آن هم سر بزنید. خرید اینترنتی پارچه ترکو از این طریق نیز بدون دردسر و دغدغه می باشد. شما به جدیدترین نرخ ها نیز این گونه دست پیدا خواهید کرد؛ چون که فروشندگان، قیمت محصولات خود را درج و یا از طریق تلفن، در اختیار خریدار می گذارند.

خرید پارچه پلی استر مخصوص ملحفه

خرید پارچه پلی استر مخصوص ملحفهبسیاری از پارچه پلی استر، برای ملحفه کار می گیرند. این گونه از پارچه به دلیل خواص فوق العاد و اعجاب انگیزی که دارد، بهترین پارچه برای این کار است. عموماً خانم های خانه، سعی می کنند تا پارچه های زیبایی را تهیه کنند که هم خوش رنگ باشد و هم این که از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد؛ در این خصوص، بهترین پارچه، پلی استر می باشد.

از طرف دیگر، برای خرید این گونه از کالا، می شود به مراکز خرید و فروش پارچه سر زد. در هر صورت، مراکز مختلفی در شهرهای بزرگ و کوچک وجود دارند که در آن انواع پارچه های پلی استری ارائه می شوند که صرف مخصوص ملحفه هستند. با مراجعه به این بازارها، به فروشندگان متعددی بر می خوریم که هر کدام شان به نوعی محصول را می فروشند.

می توان بهترین و معتبر ترین آن ها را با پرس و جویی بیشتر پیدا کرد و اقدام به خرید پارچه پلی استر مخصوص ملحفه نمود. آنان پارچه گردباف تهران را هم عرضه می دارند. البته در این بازارها پارچه ها به صورت کیلویی و متری عرضه می شوند. خریدار پارچه کیلویی می تواند به هر کدام از مغازه هایی که مورد اطمینان هستند، مراجعه کند.

پارچه ضد آب پنبه پلی استر

پارچه ضد آب پنبه پلی استریکی از انواع مختلف پارچه های پلی استر پنبه ای، نوع ضد آب آن است. از این گونه پارچه می شود برای مواد متعددی استفاده کرد. این گونه از پارچه، نسل جدیدی از محصول می باشد که در حال رشد است. از آن برای تولید انواع لباس ها، چادر، کیف، کفش و غیره استفاده می شود. امروزه این نوع از پارچه را می شود در هر بازاری پیدا کرد.

عموماً سازندگان این محصول شگفت انگیز، آن را از مواد اولیه مختلفی تولید می کنند که می شود به نایلون کامپوزیت نخ و نخ پنبه ای مصنوعی اشاره کرد. این محصول را با ماشین آلات پیشرفته تولید می کنند که به جت هوا هم نام آشنا می باشند. این پارچه را هم اکنون بسیاری از تولیدی ها در ایران بافته و برخی هم آن را از خارج کشور وارد می نمایند.

شما به آسانی می توانید با مراجعه به بازار خرید و فروش حضوری و غیر حضوری، در هر مورد کاربری و رنگی که خواسته باشید، آن را تهیه کرد و مورد استفاده قرار دهید. پارچه ضد آب پنبه پلی استر، در نوع خود نمونه است.

شرکت های صادر کننده انواع پارچه های ایرانی

شرکت های صادر کننده انواع پارچه های ایرانیاغلب تولیدی ها با همکاری گروه های تجاری مختلف، در کار عرضه پارچه های ایرانی به خارج کشور می باشند. این شرکت ها سعی شان بر این است که محصولات خود را در انواع متنوعی به بازارهای جهانی عرضه کنند تا از این طریق هم سود خوبی به دست آورند و نیز، بتوانند تا محصول شان را بهتر و بیشتر به فروش رسانند.

پارچه های ایرانی، به کشورهای متعددی صادر می شود که می توان به کشورهای همسایه، اشاره نمود. در این کشورها، استقبال خوبی نیز از این کالا صورت گرفته است که بطور کلی می توان مدعی شد که در بازارهای این کشورها، از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. این مسئله بر می گردد به نوع پارچه و البته قیمت مناسب آن.

شرکت های صادر کننده پارچه های ایرانی، سعی شان بر این است تا در کیفیت های متنوعی محصول خود را ارائه دهند. آن ها در گام نخست، اوضاع بازار کشور مقصد را بررسی می نمایند و سپس اقدام به صادر کردن محصول خود می کنند. این شرکت ها همچنین بر طبق میل و سفارش مشتریان خود، پارچه ها را تولید کرده و صادر می کنند.

صادرات پارچه ایرانی، مسئله ای تازه نیست؛ اما در سال ها اخیر، پیشرفت خوبی داشته است که دلیل آن هم کیفیت و بازاریابی خوب می باشد.

بازار بزرگ پارچه های درجه یک در ایران

بازار بزرگ پارچه های درجه یک در ایران در شهرهای مختلف کشورمان، بازارهای قماش بزرگی وجود دارد که در آن انواع پارچه های درجه یک ایرانی عرضه می شود. شما به هر کدام از این بازارها که مراجعه نمایید، به مغازه های متعددی مواجه می شوید که هر گونه پارچه ای را در هر رنگ و طرحی که خواسته باشید، ارائه می دهند.

آن ها، می کوشند تا به مشتریان خود بهترین و مرغوب ترین پارچه ها را عرضه بدارند. در همین حال باید گفت که بازارهای بزرگ، عرضه کننده پارچه تریکو کیلویی هم می باشند.

از جانب دیگر، امروزه می شود به اینترنت هم به چشم بازار کلانی نگاه کرد؛ چون که در آن هر نوع پارچه را که خواسته باشید، می توانید به راحتی به دست آورید و در اموری که نیاز دارید، به کار بگیرید. همان گونه که در بالا نیز متذکر شدیم، این فروشگاه ها، همواره در دسترس می باشند و در عرضه کننده بهترین پارچه های ایرانی هستند.

مشخصات فنی پارچه های پلی استر پنبه

مشخصات فنی پارچه های پلی استر پنبهپارچه های پلی استر پنبه، در دو نوع اصلی تولید می شوند که می توان آنان را به طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی نمود.

امروزه، این گونه از پارچه ها، کاربرد زیادی امور مختلفی دارند. از جمله مشخصاتی که می شود از پارچه های پلی استر پنبه ارائه کرد، این ها می باشند:

 • نم و بو را به خود نمی گیرند.
 • به راحتی با ماشین و دست قابل شستشو هستند.
 • در هم نمی پیچیند.
 • سبک، نرم و گرم می باشند.
 • برای آن شما ار افرادی که آلرژی دارند، توصیه می شود؛ زیرا حساسیت زا نیستند.
 • اگر به دنبال پارچه با دوام می گردید، حتماً این گونه از پارچه را تهیه کنید.

فروشنده پارچه های یکرو و دورو پنبه در ایران

فروشنده پارچه های یکرو و دورو پنبه در ایراندر ایران، فروشندگان زیادی وجود دارند که در کار ارائه و عرضه پارچه های تریکو و دورو پنبه می باشند.

این فروشندگان را می شود به راحتی با مراجعه به بازار پیدا کرد. آنان عموماً در راسته خیابان های پر رفت و آمد فعالیت می کنند و پارچه های ایرانی و خارجی را عرضه می دارند. می شود با سر زدن به این فروشندگان، پارچه های نفیس و خوبی را تهیه کرد.

در همین حال، این گونه از پارچه را از طریق فروشگاه های آنلاین هم عرضه می دارند. این گونه شما قادر خواهید بود، بدون این که نیازی به رفتن به بازار باشد، خرید خود را از خانه انجام دهید.

راهنمای خرید پارچه های پلی استر

راهنمای خرید پارچه های پلی استرحتماً شما به عنوان مشتری پارچه پلی استر، بارها از خود پرسیده اید که از کجا این محصول را تهیه کنیم که هم دارای کیفیت بالایی باشد و هم این که قیمتش مناسب ارائه گردد. در این زمینه، ما به شما توصیه می نماییم که به موارد زیر توجه داشته باشید:

 1. خرید را از پارچه فروشی های مورد اعتماد انجام دهید.
 2. به جنس، رنگ و همچنین ابعاد پارچه توجه داشته باشید.
 3. پارچه ای را انتخاب کنید که مناسب برای کارتان است.
 4. پارچه هایی را بخرید که برندهای معتبر، تولید کرده اند.

اهمیت صادرات پارچه های تریکو ایرانی

اهمیت صادرات پارچه های تریکو ایرانیپارچه های تریکو ایرانی، یکی از جمله محصولاتی می باشد که در خارج از کشور، با استقبال زیادی روبرو شده است.

این نوع از پارچه، کارایی زیادی دارد و به همین دلیل است که کشورهای مختلفی در سر تا سر جهان، خواستار خرید آن از کارخانجات ایرانی می باشند. از جانب دیگر، در حال حاضر یکی از مواردی که می تواند به اقتصاد کنونی کشورمان کمک کند، صادرات محصولات غیر نفتی است که پارچه یکی از این موارد می باشد.

این مسئله سبب می شود تا ارز بیشتری وارد کشور شود و به همین دلیل است که صادرات پارچه به خصوص نوع تریکوی آن، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین برندهای پارچه های تریکو در ایران

بهترین برندهای پارچه های تریکو در ایرانبهترین برندهای پارچه تریکو در ایران، آن شمار از شرکت هایی می باشند که محصول خود را با بهترین کیفیت تولید کرده و در دسترس عموم قرار می دهند. آن ها در سر تا سر کشورمان، نمایندگی هایی را نیز ایجاد کرده اند که از این طریق هم محصولات شان را به صورت عمده و جزئی عرضه می دارند.

این برندها، در تلاش هستند تا با در دسترس قرار دادن کالای شان حتی در دور دست ترین نقاط، مشتریان بیشتری را جلب کنند.

پافشاری این برندها بر این است که محصولی با کیفیت را در اختیار مصرف کننده قرار دهند و به همین دلیل است که عنوان برند برتر را یدک می کشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما